Η παρθενική εμφάνιση της ομάδας "ΤΑ ΕΡΕΙΠΙΑ" δε πέρασε απαρατήρητη. (βίντεο)

Σήμερα σαν αληθινοί δημοσιογράφοι παρακολουθήσαμε τον αγώνα που έδωσε η ομάδα ¨ΤΑ ΕΡΕΙΠΙΑ" στο γήπεδο του "ΕΡΜΗ" εναντίον της ομάδας "ΚΑΛΑΜΑΔΙΚΟ". Το πρώτο ημίχρονο δικαίωσε πλήρως το όνομα της ομάδας "ΤΑ ΕΡΕΙΠΙΑ" που όντως ήταν ερείπια. Αρκετές φορές χρειάστηκε η είσοδος της νοσοκόμου για να τους προσφέρει τις πρώτες βοήθειες.
 Το σκορ του πρώτου ημιχρόνου, αν μετρήσαμε καλά, πρέπει να ήταν 5-0 υπέρ του ΚΑΛΑΜΆΔΙΚΟΥ.  Το σκηνικό όμως άλλαξε δραματικά για το ΚΑΛΑΜΑΔΙΚΟ στο δεύτερο
ημίχρονο. Μετά την είσοδο των γυναικών να φυλάνε την εστία  του ΚΑΛΑΜΑΔΙΚΟΥ και δύο καλές μεταγραφές από την αντίπαλη ομάδα, ήρθαν τα πάνω κάτω.  Τα γκολ και τα πειράγματα έπεφταν βροχή και για τις δύο ομάδες. Χαρακτηριστική μορφή του αγώνα ήταν και ο διαιτητής που άφησε να γίνουν τα πάντα μιας και το μέγεθος της σφυρίχτρας δε του έδινε και πολλά περιθώρια.
   Το τρίτο ημίχρονο του αγώνα παίχτηκε  στο γνωστό μαγαζί της πλατείας "ΤΥΦΛΌΜΥΓΑ" όπου  οι παίχτες έδωσαν το καλύτερό τους εαυτό για την ανάδειξη του νικητή. Η παρθενική εμφάνιση της ομάδας "ΤΑ ΕΡΕΙΠΙΑ" όπως ήταν φυσικό δε θα πέρναγε απαρατήρητη. Για την ιστορία και σύμφωνα με δημοσιογραφικές πληροφορίες το σκορ του αγώνα ήταν 5-5 ή 8-4 ή 10-2 ή ............

Ακολουθούν φωτογραφίες από το αγώνα ενώ τα βίντεο αναμένονται το απόγευμα.  Μείνετε συντονισμένοι.